Banderolë speciale nga Shkodra në mbështetje të Hysajt: Me këmbët e tua ndihmove shumë shqiptarë, por kurrë nuk dhe lekë për…

by editor

Mbrojtësi i Kombëtares, Elseid Hysaj, u përball me një vorbull kritikash dhe sulmesh në rrjetet sociale pas disfatës së Shqipërisë në duelin ndaj Italisë të vlefshme për Europianin.

Advertisements

Shkak u bë goli i dytë i shënuar nga Barela, gjithsesi një mbështetje speciale vjen nga Shkodra për Hysajn, në këtë moment të vështirë. Në qendër të qytetit është vendosur një banderolë speciale me mbishkrimin:

Advertisements

“Me shpirtin e garës arritëm 2 here në Europian. Me këmbët e tua ndihmove shuë shqiptar, por kurrë nuk dhe leke për gazetarë”.

You may also like