“Nuk e prisja të marrosesha kështu”/ Xhensila Myrtezaj zbulon mashkullin që çmendet pas tij: Të dua sa fuqia e 100 diejve…

by editor

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj para disa muajsh i ka dhënë fund lidhjes me Bes Kallakun, ndërsa ish-çifti tashmë janë në proces divorci.

Advertisements

Dyshja kanë dy fëmijë së bashku, vajzën Ajka dhe djalin Amen.

Advertisements

Së fundmi Xhensila ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video me djalin, duke treguar se është e çmendur pas ti.

“Nuk e prisja të marrosesha kështu pas teje, të dua sa fuqia e 100 diejve Amen”- ka shkruar Xhensila krahas fotos me të birin.

Pas ndarjes nga aktori mesa duket tashmë fëmijët janë njerëzit më të rëndësishëm që ajo ka në jetë.

You may also like