Sot në krahët e portierit të Partizanit, Çiljeta Xhilaga: Që 24 vjeç kam dashur të jem ëndrra e vetëm një burri, jo e mijëra burrave

by editor

Çiljeta Xhilaga e ftuar në podcastin e Mira Kazhanit tregoi dashurinë e pakufijshme për dy djemtë dhe partnerin, Albanin.

Advertisements

Gjithashtu artistja u ndal dhe te një intervistë të dhënë shumë vite më parë, pikërisht kur ishte vetëm 24-vjeç dhe tregonte ëndrrën për të pasur një familje të shëndetshme.

Advertisements

“Po lexoja një ditë një itnervistë që kam dhënë në moshën 24-vjeçare. Po e lexoja me vëmendje, ka qenë një nga shkrimet më të mira që më është bërë aso kohe.

E bërë nga Dalina Buzi dhe duke qenë se Dalinën e kisha komshie dhe më njihte dhe bëri një tregim një përmbledhje e gjithë jetës time dhe po lexoja që kisha thënë që në moshën 24-vjeç nuk më pëlqen më vëmendja, dua të krijoj një familje dhe dua të jem ëndrra e një burri të vetëm dhe jo e mijëra burrave të tjerë dhe po qeshja me veten time.

Kjo ndjesi e familjes më ka ardhur që në moshë të vogël sepse unë jam rritur nga dy prindër që janë dashur gjith jetën”, tha Çiljeta ndër të tjera.

You may also like