21-vjeçarja i dha fund jetës, zbardhen detaje të reja: Efektivja jetonte në Tiranë, por prej një viti e gjysmë…

by editor

Paraprakisht dyshohet se A.Loshi, 21 vjeçe, ishte e vetme në shtëpi kur i ka dhënë fund jetës jetës me armën e shërbimit.

Gazetarja Dorjana Bezat bën me dije se ka ndërhyrë forcat zjarrfikëse për të hapur derën e banesës së saj.

Ajo jetonte në Tiranë, por prej një viti e gjysmë punonte në komisariatin nr.5 që ndodhet në Kamëz.

Gjatë turnit të një dite më parë, mësohet se ajo nuk ka shfaqur asnjë shqetësim që mund të shkaktonte dyshime se ajo do të ndërmerrte aktin e vetëflijimit.

Mësohet se viktima jetonte me qira me nënën dhe vëllanë më të vogël.

You may also like