A do të ketë reshje shiu? Parashikimi i motit për ditën e nesërme, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

by editor

Në vendin tonë moti do të jetë me diell dhe mjegull në mëngjes.

Era do të fryjë me drejtim Lindje (E) me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,3-0,8 metër në det të hapur.

Temperaturat minimale dhe maksimale:

– Zonat malore 8/26°C

– Zonat e ulëta 12/29°C

– Zonat bregdetare 14/28°C

You may also like