Abuzuan sek*ualisht me 19-vjeçaren italiane, e pësojnë keq tre shqiptarët

by editor

Dy shqiptarët kanë rënë në prangat e policisë italiane pasi abuzuan seksualisht me një 19-vjeçare.

Advertisements

Siç raportohet 19-vjeçarja në fondin e një mbrëmjeje në një ambient publik në periferinë e qytetit, teksa kërkon një taksi për në shtëpi, duke u përballur me shqiptarin 69-vjeçar i cili i ofroi kontakton një taksi.

Advertisements

69-vjeçari duke i thenë se nuk kishte celularin me vete, e bindi të renë që të ndiqte në shtëpinë e tij, pak metra të madh lokalit.

Por sapo e reja ka hyrë në shtëpinë e saj ka përsëri praninë e saj, por edhe një 33-vjeçr i cili së bashku me vajzat e tij kanë abuzuar me vajzën. Të gjithë viktimat, e cila deklaroi se ishte e detyruar të përdorte edhe lëndën narkotike si kokainë, më pas shkoi në spitalin lokal të Perugias. Pas denoncimit të viktimave kanë ushtruar kontrollin në shtëpinë ku dyshohet se ka ndodhur, ku u shoqërua lëndë narkotike kokainë dhe kanabis.

Sakaq Kërkimi u shtri edhe në një vend tjetër, e ka nga një tjetër shqiptar, 24 vjeç, ku u zbulua një sasi kokaine, rreth 20 mijë euro dhe një pistoletë Beretta. Ky i fundit u arrestua për veprën penale të pozimit me qëllim trafikimin e lëndëve narkotike dhe armëmbajtje pa leje. Ndërkohë të tre shqiptarët janë të lidhura nga politika e Perugias dhe janë në dispozicion të Autoritetit Gjyqësor.

You may also like