Agresiviteti i Eglës, pjesë e lojës?! Flet vëllai i aktores: “Ata janë aty që të nxjerrin njëri-tjetrin jashtë…”

by editor

Advertisements

ftuar në një lidhje me Skype ekskluzivisht për “Wake Up” ka qenë vëllai i Egla Cenos, Beso Ceno. Ai ka folur për herë të parë për lojën e motrës së tij në “Big Brother VIP”, por duke u ndalur po ashtu dhe tek akuzat e saj për ngacmim seksual kundër Saimir Kodrës…

Egla brenda shtëpisë ka pasur dhe shumë përplasje me vajzat, a është kështu ajo dhe jashtë apo ky agresivitet është pjesë e rolit?

Nuk mendoj që dikush aty ka shkuar të tregojë jetën e përditshme. Ata e dinë se çfarë do ai format. Kjo po e mban brenda asaj shtëpie. Ata aty janë për lojë, janë për të nxjerrë njëri-tjetrin jashtë.

Advertisements

Ke një mesazh që do të përçosh tek publiku?

Publiku është i mrekullueshëm dhe ata dinë të gjykojnë shumë mirë.

Advertisements

You may also like