Aksident i frikshëm në Delvinë/ Nuk i punuan frenat, kamioni humb kontrollin…

by editor

Një incident është regjistruar paraditen e sotmë në në aksin Kardhiq-Delvinë.

Mësohet se një kamion ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga.

Sipas raportimeve kamionin nuk e kanë mbajtur frenat dhe ka rrëshqitur. Mësohet se nga ky incident nuk ka të lënduar.

You may also like