Aksident i rëndë/ Makina përplas një këmbësor, zbardhen detajet e para

by editor

Pasditen e së martës ka ndodhur një aksident trafiku afër objektit të Komunës së Prishtinës.

Sipas dëshmitarëve një mjet ka goditur një këmbësor, i cili ka pësuar lëndime trupore.

Sipas mediave kosovare, policia ka mbërritur në vendin e aksidentit dhe po heton.

Teksa i plagosuri është dërguar në spital.

You may also like