Aksident i rëndë në vend, 20-vjeçari përplas turisten, të dy në gjendje kritike

by editor

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendrën e qytetit në Berat. Raportohet se një motorr ka përplasur një turiste 32-vjeçare.

Ndërkohë i dëmtuar ka mbetur edhe 20-vjeçari i cili drejtonte motorrin.

Turistja nga Nepali dhe E.Z,20-vjeç janë transportuar drejt Spitalit të Traumës, pas mjekimit të marrë në Spitalin Rajonal të Beratit.

Advertisements

Gjendja e tyre paraqitet e rëndë.Policia ka nisur hetimet.

You may also like