Aksident i rëndë në vend, makina përplaset me trajlerin, plagoset rëndë një polic

by editor

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Lezhë-Milot, me pasojë plagosjen rëndë të një personi.

Korrespondentja Brixhilda Deda bën me dije se një veturë është përplasur me një trajler.

Si pasojë i plagosur në gjendje të rëndë ka mbetur një efektiv i policisë së Lezhës.

Sakaq policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes, ndërsa po punohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

You may also like