Aksident i shumëfishtë në kryeqytet, disa automjete përplasen me njëra tjetrën, zbardhen detajet e para

by editor

Një aksident është regjistruar në kryeqytet këtë pasdite, në “Unazën e Madhe”.

Mësohet se disa makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Nuk dihet nëse ka të lënduar.

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

You may also like