Aksident në vend, makina përplaset me motorin, një i plagosur

by editor

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në afërsi të unazës së Korçës, në zonën e njohur si “Dritat e verdha”.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për BalkanWeb se një automjet është përplasur me një motomjet dhe si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit, i cili është dërguar në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.
(BalkanWeb)

Advertisements

You may also like