Aksident tragjik në Durrës, një i vdekur

by editor

Nje aksident me pasoje vdekje eshte shenuar pak minuta me pare ne durrës. Aksidenti ka ndodhur ne unazan e shkozetit, ne rrugen qe te con ne plepa.

Advertisements

Viktime ka mbetur nje kembesor, nga kavaja. Autori pasi e ka perplasur kembesoron eshte larguar nga vendi i ngjarjes. Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes dhe po punon per te identifikuar autorin e aksidentit.

Advertisements

You may also like