Aksident tragjik në Greqi. Makina përplaset me autobusin, katër të vd*ekur

by editor

Katër persona kanë mbetur të vdekur si pasojë e një aksidenti të rëndë të ndodhur mëngjesin e sotëm në Toxotes Xanthi, Greqi.

Advertisements

Drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe është futur nën autobus.

Advertisements

Përplasja ka qenë e rëndë, dhe pasagjerët e makinës kanë humbur jetën menjëherë.

Sipas medieve greke, 6 persona kanë mbetur të lënduar. Makina është shkatërruar plotësisht nga aksidenti, ndërsa personat që ndodheshin në të gjetën vdekjen e menjëhershme.

You may also like