Aksidenti i rëndë/ Humb jetën tragjikisht shqiptari në Itali

by editor

Advertisements

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e Marche, Itali.

Një makinë fuoristradë ka goditur një çiklisti, teksa po kalonte rrugën, duke e hedhur në tokë. Aksidenti ka ndodhur pak pas orës 12.

Në momentin e aksidentit po binte një shi i dendur. Shërbimet e urgjencës u lajmëruan menjëherë.

Advertisements

Një ambulancë e 118 mbërriti në vendngjarje, por fatkeqësisht për të moshuarin, me kombësi shqiptare, nuk kishte asgjë për të bërë.

Burri ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Në vendngjarje shkoi dhe Policia Rrugore për të kryer hetimet.

Advertisements

You may also like