Aktori Arben Derhemi ironizon vëllezërit Veshaj pas show-ut të “helikopterit të karafilave” (Video)

by editor

Aktori i njohur Arben Derhemi, duket në një video që qarkullon në rrjet duke ironizuar vëllezërit Veshaj.

Ky akt i aktorit erdhi menjëherë pas reagimit të Romeo Veshajt, pas suprizës së vëllait të tij binjak Donaldit, i cili nga helikopteri hodhi karafila në shtëpinë e “Big Brother Vip3”, në mbështetje të vëllait të tij.

Reagimi i Romeos ishte shumë emocional dhe nga disa komentues në rrjetet sociale, është cilësuar si qesharak dhe i ekzagjeruar.

I këtij mendimi mesa duket, është edhe aktori i njohur Derhemi?!

You may also like