Akuzat ndaj Saimir Kodrës/ Ish-grimerja e Top Channel i del në mbrojtje Eglës: Do i bashkohem si dëshmitare

by editor

Rrëfimi i Eglës i bërë pak ditë më parë, gjatë një loje në BB VIP duket se ka përfshirë të gjithë rrjetin, teksa shpejt është bërë virale.

Kujtojmë se Egla ka rrëfyer se ka patur ngacmime seksuale nga një personazh që është pjesë e medias, teksa ka kërkuar punë në Top Albania Radio rreth 25 vite më parë, teksa këtë bisedë, Egla e ka vazhduar me Julian duke ndarë eksperiencat e tyre dhe nuk ka ngurruar të nxjerrë emrin e Saimir Kodrës.

Teksa rrjeti po zien për deklaratës se Eglës, një koment i bujshëm ka ardhur nga një ish-punonjëse e Top Channel. Bëhet fjalë për grimieren Eni Lena, e cila në një video-live në Instagram, ka thënë:

“Unë i bashkohem Eglës si dëshmitare”!

Sjellim në vëmendje se Saimir Kodra ka bërë një reagim, ku ka thënë se do të çojë këtë çështje në Gjykatë dhe Egla të vendoset para provave.

You may also like