Akuzoi këngëtaren se bëri ‘hakmarrje’ ndaj Besit, reagon ashpër Xhensila dhe i përgjigjet Robert Berishës

by editor

Ka ardhur reagimi i Xhensila Myrtezajt për deklaratën e Robert Berishës.

Ky i fundit u shpreh në një intervistë mbrëmjen e djeshme se Xhensila bëri publik posterin e një koncerti ku pjesë do ishte dhe Roberti vetëm për të nxjerrë keq produksionin e “Ferma VIP”, ku pjesë është ish-partneri i saj, Bes Kallaku.

Kështu, Xhensila ka rishpërndarë në llogarinë e saj të Instagramit, reagimet e menaxherit të saj, i cili e ka quajtur deklaratën e Robertit një mashtrim — duke publikuar edhe prova.

You may also like