Albano vendos të lërë “Ferma VIP”, deklarata e papritur shokon fermerët

by editor

TIRANE

Gjatë spektaklit të mbrëmjes së kaluar në “Ferma VIP”, Albano Bogdo i shokoi të gjithë kur shprehu dëshirën për të lënë fermën. Vendimi i tij për të ndërprerë rrugëtimin në mes ishte i papritur dhe i la të gjithë pa fjalë.

“Unë mendoj që kam dhënë maksimumin tim, kam dhënë shpirtin, por kam vendosur të heq dorë nga gara. Kaq ishte ferma për mua. Nuk mundem më, nuk kam çfarë jap më”, -u shpreh Albano.

Advertisements

Megjithatë, pas kërkesës së opinionistëve dhe moderatores Fjoralba Ponari për të marrë një vendim ditën e nesërme, Albano pranoi.

Presim të mësojmë sot nëse Albano do të largohet nga ferma apo jo.

You may also like