Autogol dhe gol në pa minuta, shpërthen në lot vëllai i mesfushorit shqiptar

by editor

Klaus Gjasula u aktivizua nga Silvinjo në minutën e 72-të dhe në të 76-ën ai shënoi autogol.

Advertisements

Siç mendohej ndeshja do të mbyllej kështu por “i urryeri” u kthye në hero duke shënuar golin e barazimit për Shqipërinë.

Advertisements

Përmes një postimi në rrjetet sociale vëllai i Jurgen Gjasulës ka ndarë 2 video të momentit kur u realizua goli.

“Nuk kam fjalë, jam shumë krenar për ty vëllai im”, shkruan Jurgeni i cili dikur ka qenë mesfushor që ka luajtur prej vitesh në Gjermani por ka qenë grumbulluar edhe nga Kombëtarja shqiptare.

You may also like