Besa zbulon për herë të parë veshjen që do të ketë në natën e dytë të Eurovision Song Contest (Video)

by editor

Pas dy provave, sot Besa Kokëdhima ka bërë edhe provën finale para natës së dytë të gjysmë-finales të Eurovisionit.

Pas dy krijimeve, këngëtarja e ”Titan” është shfaqur me një fustan unik, si një sirenë.

Të gjithë shqiptarët, të cilët prej dekadash ndjekin këtë ngjarje të madhe të muzikës evropiane dhe botërore, do të kenë mundësinë të dëgjojnë përfaqësuesen e Shqipërisë në këtë edicion, Besa Kokëdhima më 9 maj, në gjysmë-finalen e dytë.

You may also like