“Çfarë halli ke me Françeskën?”/ Ledjoni ngacmon Shkëlqimin, i kujton të shkuarën: Ke thënë se…

by editor

Mbrëmja e sotme në spektaklin televiziv “BBVA3” ka nisur me të qeshura.

Kjo pasi Ledjoni ngacmoi banorin më të ri, Shkëlqim Begën i cili ka marrë pjesë gjithashtu edhe tek programi “Përputhen”.

Në rrjete ka qarkulluar një video ku Shkëlqimi ka ngacmuar Françeskën ndërkohë që Ledjoni i ka treguar se ajo është e martuar.

Më pas prezantuesi i ka kujtuar se kur ka qenë në programin “Përputhen” ai ka thënë se ka një pëlqim për Erjolën.

Shkëlqimi uli kokën dhe u duk si në siklet, teksa banorët qeshën.

You may also like