Çfarë po ‘kurdisin’ kësaj here? Xhensila dhe Noizy kapen ‘mat’ në studio (Foto)

by editor

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, kohëve të fundit ka qenë shumë e komentuar në mediet rozë pas divorcit të bujshëm me Bes Kallakun.

Pa dhënë asnjë deklaratë rreth kësaj, Xhensila ka vendosur t’i përkushtohet muzikës.

Duket se së shpejti do të sjellë sërish një bashkëpunim me Noizyn, pasi ka publikuar foto së bashku me të në një studio muzikore.

You may also like