Çifti i të moshuarve u gjet i vdekur në banesë, policia shoqëron tre persona, dyshohet se…

by editor

Policia e Gjirokastres ka shoqëruar tre persona në lidhje me ngjarjen e sotme kriminale, ku janë gjetur të pajetë çifti i të moshuarve Ilia në fshatin Bodrishtë.

Gazetarja Brikena Metaj raporton për Balkanweb se bëhet fjalë për dy banorë të këtij fshati dhe një bari, shtegtar i të imtave.

Shoqërimi i tyre është bërë në cilësinë e personave që mund të kenë dijeni për krimin brutal.

Policia e Gjirokastrës ndërkohë po hulumton për zbulimin e vrasësit, si pista kryesore e ngjarjes.

You may also like