“Çmendet” moti/ Gjysma e Shqipërisë “përvëlohet”, breshëri bën ‘kërdinë’ në juglindje

by editor

Mesdita e sotme ka “surprizuar” fshatin Gjinar në Elbasan pas një stuhie të fortë breshëri.

Advertisements

Breshëri sa një “top bejsbolli” ka shkatërruar të mbjellat dhe pemët e banorëve.

Advertisements

Mësohet se stuhia ka zgjatur rreth dy orë.

You may also like