Dashuria në “ajër”? Deklarata e Dijonisit për Baby G-n habit të gjithë

by editor

Pas rikthimit në “Ferma Vip” Dijonisi duket më i afruar me Baby G.

Teksa qëndronin në verandën e fermës, Dijonisi ka folur për marrëdhënien me Baby G.

Fermeri u shpreh se këngëtarja është shumë pozitive.

Advertisements

Ai tha gjithashtu se Baby G dëgjon shumë personat e tjerë, e sipas tij ajo nuk duhet të ndikohet.

“Njeri më të mirë, më rob zoti, më shpirt mirë, më pozitive nuk gjen askund. Bërtet ndonjëherë kot, por bërtet për mirë. I ka lezet e bërtitura. Ka dhe një gjë të keqe, dëgjon njerëz kot.Aty e prish ajo. Mos u ndiko”, tha Dijonisi për Baby G.

You may also like