Debat midis Dijonisit dhe Robertit:”Ordiner, mos më thuaj mua ik merr tangat”

by editor

Debat i ashpër ka ndodhur ditën e djeshme në “FermaVip” mes Robert Aliajt dhe Dijonis Bibaj, e cila shkak u bë një batutë.

Ishte Roberti ai që i tha Dijonisit të merrte tanga, gjë e cila nuk u prit aspak mirë nga ky i fundit.

Pas kësaj batute dyshja nisën të debatojnë, teksa Dijonisi i prekur e quajti mashtrues Robertin.

Advertisements

Dijonisi: Mos e mendo me mua këtë lloj gjëjeRoberti: Unë e mendoj për kë të dua, mendimin e kam të lirëDijonisi: Pse nga ato burrat që merr tanga të dukem unëRoberti: Unë mendoj çfarë të dua unë

Dijonisi: Si mendon çfarë të duash ti?Roberti: Edhe ti mund të mendosh

Dijonisi: Qenke djalë i keq, qenke ordiner, qenke niveli zh

You may also like