Debatet mes Eglës dhe Ilnisës, reagon i revoltuar vëllai i moderatores

by editor

Disa ditë më parë Ilnisa dhe Egla janë përfshirë në një debat të ashpër me njëra-tjetrën.

Teksa Ilnisa filloi të qeshte me disa prej banorëve të shtëpisë, zhurmat zgjuan Eglën nga gjumi e cila reagoi tepër e tensionuar.

Egla e acaruar i përmendi Ilnisës vajzën duke thënë: “Do ia shpjegojmë edhe Anaisit tat çfarë është misionari dhe çfarë është të tallesh me seksin e njerëzve. Anais i vogël, mami do të ta shpjegoj mirë. Edhe në qoftë se nuk ta shpjegon mami, ta shpjegon teta Egla, meqënëse mami jot e ka qejf.”

E teksa kjo çëshjte nuk është cekur mbrëmjen e sotme, një reagim ka ardhur prej vëllait të Ilnisës i cili ndjehet ‘i zhgënjyer’ sesi kjo çështje është anashkaluar në ‘Prime’.

You may also like