Deklaratat e forta për Kiarën, Luizi bën veprimin e menjëhershëm ndaj Bardhit

by editor

Advertisements

Sara Gjordeni bëri një deklaratë të fortë për Kiarën së fundmi, ku tha se, “Kiara ka 13 ish-partnerë”, ndërsa ajo 3.

Për këtë deklaratë të Sarës, erdhi një reagim sqarues nga Bardhi, i cili u shpreh se llogaritë e partneres së tij janë vjedhur dhe çdo koment i bërë nuk është prej saj— pavarësisht se Sara është parë duke publikuar foto të saj.

Lidhur me deklaratën e Bardhit duket se Luizi ka zgjedhur të mos qëndrojë i heshtur duke i bërë “unfollow” në “Instagram” Bardhit.

Advertisements

Një veprim ky që lë të kuptohet se Luizi jo vetëm që është në dijeni për deklaratat e fundit, por ka edhe hatërmbetje mes tyre— mëse e kuptueshme.

Advertisements

You may also like