Digjet beach-bari në Radhimë, ja çfarë thotë policia

by editor

Digjet një beach-bar në Radhimë. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm.

Advertisements

NJOFTIMI I POLICISE
Sot, në Radhimë, dyshohet se për shkak të një shkëndije elektrike ka rënë zjarr dhe është djegur një objekt me strukturë druri (beach-bar) në pronësi të shtetases P. K., ku si pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Advertisements

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të rastit dhe për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

You may also like