Dua Lipa “tërbon” rrjetin! Ngre qëllimisht fundin në koncert dhe ekspozon të pasmet para mijëra fansave

by editor

Dua Lipa është duke përjetuar një sukses të madh në karrierën e saj, teksa ka marrë pjesë në koncertin e famshëm të Glastonbury.

Advertisements

Këngëtarja britanike me origjinë shqiptare nga Kosova ka dhuruar një performancë spektakolare duke kënduar para mijëra fansave.

Advertisements

Në një moment gjatë kërcimit në skenë, Dua është kthyer me kurriz nga publiku dhe qëllimisht ka ngritur fundin me të dyja duart duke ekspozuar të pasmet.

Veprimi ka lënë gojëhapur mijëra fansat e pranishëm por edhe miliona të tjerë në rrjetet sociale.

You may also like