“Duke fjetur i nxjerr njerëzit jashtë”/ Vesa ‘thumbon’ keq Heidin: Loja përpara…

by editor

Advertisements

Heidi dhe Vesa, që prej ‘Prime-t’ të fundit dhe deri më sot nuk kanë patur një marrëdhënie të mirë mes njëra-tjetrës.

Kjo pasi Heidi u bë ‘shkakëtare’, pasi nxorri në nominim Vesën së bashku me Fraçeskën dhe Rozën.

Kjo gjë e ka zhgënjyer shumë Vesën, ku mbrëmjen e sotme është përfshirë në një debat me Heidin ku gjithashtu e ka ironizuar duke i thënë se duke qeshur, Heidi ja përmbledh të tjerëve.

Advertisements

‘Të ka verbuar loja. Loja përpara ndjenjave. Në çdo aspekt. Shoqëri…’- është shprehur Heidi.

You may also like