Dy persona të maskuar, momenti kur i vendoset tritol makinës së efektivit në Shkodër

by editor

Ky është momenti ku i vihet tritol makinës së policit në Shkodër. Identifikohen dy persona të maskuar, të cilët vendosin lëndën plasëse në pjesën e pasme të automjetit.

Advertisements

Automjeti i 59-vjeçarit, Kastriot Selimaj ishte i parkuar në oborrin e banesës. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po kryen veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Advertisements

You may also like