Dyshohet se ka kryer marrëdhënie s**suale me një të mitur dhe i shpërndau videot në rrjetet sociale, arrestoheti 18-vjeçari në Tiranë

by editor

Advertisements

Uniformat blu në Tiranë, kanë vënë në pranga një 18-vjeçar, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie s*ksuale me një të mitur.

Policia njofton se i riu, i cili jetonte në Kosovë, ka shpërndarë në rrjetet sociale video personale të saj.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 3 ndaluan shtetasin E. G., 18-vjeç, banues në Kosovë, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie s*ksuale me një shtetase të mitur, si dhe ka shpërndarë në rrjete sociale, një video personale të saj.

Advertisements

You may also like