E kuruar në çdo detaj, ja vlera marramëndëse e veshjes së Françeskës

by editor

Siç e kemi përmendur dhe më herët, Françeska kurohet ‘kokë e këmbë’ dhe çmimet e veshjeve të saj kanë shifra marramendëse.

Sakaq mbrëmjen e sotme banorja është shfaqur me një look të zi, dhe në total shkon plot 3.630€.

Fustani i markës “Zimmermann” 1250€, këpucët “Rene Caovilla” 1430€ dhe vathët e markës “Chanel” 950€.

Screenshot

Screenshot

Screenshot

Screenshot

You may also like