Efi Dhedhes e thotë “troç”, ja kush do ta fitojë BBV (Video)

by editor

Efi Dhedhes, ka krijuar pasditen e sotme një pyetësor në llogarinë personale të Instagramit, teksa ka marrë pyetje nga më të ndryshmet prej ndjeksve të saj.

Pasdiskutim që nuk i ka shpëtuar pyetjeve që lidhen me formatin e ‘BBV3’, ku dhe vetë Efi ka qenë konkurrente e edicionit të dytë të ‘BB’.

“Cili është fituesi i ‘BBV3’?”- u pyet.

Mirëpo ajo nuk ka dhënë një emër por shprehet se e mira e këtij edicioni është që nuk dihet se kush mund të jetë fitues.

“Gjëja e mirë në këtë ‘Big’ është që nuk dihet fare, për mendimin tim se kush do të fitojë.”

You may also like