Egla Ceno përqafohet me Meritonin ndersa Ilnisa Agolli ishte në gjumë

by editor

Advertisements

Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi jane perqafuar diten e sotme, si per te ulur tensionet e gjakrat pas perjashtimit te tyre per shkak te dhunes e perndjekjes brenda Big Brother.

Prej mbrëmjes së djeshme dhomës së ‘Torturës së Bardhë’ iu bashkuan dhe dy konkurrentë të skualifikuar prej formatit të ‘BBV3’, Meritoni dhe Ilnisa.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=4cb24a28-25e1-4bd5-8868-62afe463d044

Advertisements

Deri sa publiku të votojë për të rikthyer në shtëpi dy prej tyre, 3 të skualifikuarëve i duhet të qëndrojnë deri të shtunën në atë ambient të mbyllur.

You may also like