Egla Ceno rrëzohet nga shkallët? Merr ndihmën e parë në spital

by editor

Mbrëmjen e djeshme Ledioni ka lajmëruar që në nisje të Post BB VIP se Egla kishte pësuar një incident.

Fituesja e BB VIP 3 tha se kishte pak dhimbje në këmbë gjatë emisionit.NOAThuhet se ka rënë nga shkallët para se të niste transmetimin.

Kryefjala.com ka siguruar një foto të Eglës gjatë vizitës mjekësore në spitalin Hygeia. Ndonse thuhet se Egla ka realizuar vizitën, grafi dhe skaner ku ka rezultuar se është mirë dhe nuk ka gjë serioze.Gjithashtu i urojmë Eglës shërim të shpejtë!

You may also like