“Egla është banale”/ Vëllai i Jul Dedës ndez “luftën”: Fjala “Kaçkavall” që ajo përdor nënkupton…

by editor

Advertisements

Mario Deda, vëllai i Julian Dedës, së fundmi ka dhënë disa deklarata të padëgjuara më parë kundër aktores Egla Ceno, e cila ashtu si vëllai i ti është pjesë e spektaklit “Big Brother VIP 3”.

Gjatë një intervistë televizive, Marioja tha se pas fjalorit të Eglës, në fjalë fshihen fjalë me kuptime banale.

Pasi e cilësoi Eglën si banore të zgjuar dhe pretendente për finale, ai rrëfeu dhe anët e saj më negative.

Advertisements

Mario Deda: Ajo kalon limitet në një pikë që s’kanë justifikim. Edhe në terminologjinë që përdor, përdor fjalë të tjera për të nënkuptuar gjëra të tjera. Po të jesh i vëmendshëm e kupton.

Ester Bylyku: Cilat fjalë të Eglës nuk janë kuptuar?

Advertisements

Mario Deda: Majdanozi, nënteksti është diçka tjetër. Majdanoz pas këpuce. Kaçkavall, është “genci, jari” (organi mashkullor) si i thoni ju.

Në vijim të intervistës ai rrëfeu dhe se çfarë ka ndodhur me marrëdhënien e tij me Luizin.

You may also like