Elgit Doda ironizon “Vëllain e Madh”: Ma skualifikoni nja 3-4 orë atë shokun tim

by editor

Big Brother Vip” është përfshirë në skandal.

Pasi mori vendimin për skualifikimin nga loja të aktores Egla Ceno ditën e djeshme është publikuar një video ku ajo shihet e izoluar në një dhomë duke pritur se çfarë vendimin do të merret për të.

Por po ashtu pas daljes së saj nga BBV, një video është bërë virale në rrjetet sociale, ku menjëherë pas daljes së saj është parë në rrugët e Tiranës.

Pas kësaj, këngëtari Elgit Doda ka ironizuar “Vëllain e Madh” dukei kërkuar që të skualifikojnë për 3-4 orë shokun e tij Romeon të pijë me të një kafe dhe të futet sërish brenda.

“Ore ma skualifikoni nja 3 a 4 orë atë shokun tim sa të pi një kafe dhe futeni prapë brenda”, shkruan Elgit Doda.

You may also like