“Është mbyllur, nuk mund të dal”, momente paniku pas të shtënave në sallën e koncerteve në Moskë (Video)

by editor

Advertisements

“Është mbyllur, nuk mund të dal!” Këto janë momentet e panikut brenda ndërtesës Crocus në Moskë ku u vranë mbi 40 persona dhe mbetën të plagosur mbi 100 të tjerë pasditen e sotme.

Këto janë pamjet e para që vijnë nga brenda ndërtesës, teksa mësohet se disa dalje zjarri nga ndërtesa janë mbyllur për shkak të flakëve.

Nga ana tjetër, efektivët, përpos shpëtimit të civilëve, janë duke u përballur edhe me autorët, pasi janë dëgjuar sërish të shtëna me armë.

Advertisements

You may also like