Fermerët bëjnë gafën e pafalshme, ngatërrojnë ‘Ferma VIP’ me ‘BBV’, ja momenti(Video)

by editor

“Ferma VIP” ka nisur transmetimin të premten që lamë pas. Edhe pse të ndryshëm si formate, rrjeti nuk i ka kursyer krahasimet me BBV.

E mesa duket kjo nuk ndodh vetëm në rrjet, pasi dhe vet fermerët ende nuk janë mësuar që ‘shtëpia’ e tyre quhet “Ferma” dhe jo “Big Brother”.

Një video është bërë virale në rrjet ku gjatë një diskutimi, Valer Kolnikaj ngatërrohet dhe thotë “temë që s’ka lidhje me Big Brother” dhe menjëherë e kaloi ‘gafën’ duke kënduar.

You may also like