“Fiton Shqipëria”, parashikimi i maces së zezë bëhet viral në rrjet (Video)

by editor

Sonte në mbrëmjë të gjithë tifozët kuqezinj do të jenë me sytë nga Duseldorfi, aty ku do të luhet dueli Shqipëri-Spanjë.

Advertisements

Të gjithë shqiptarët presin një fitore e cila do ti jepte mundësinë Kombëtares sonë për tu kualifikuar në fazën tjetër.

Advertisements

Parashikime të shumta janë bërë për këtë sfidë, por asaj i një mace është bërë virale në rrjet.

Në një tavolinë janë të vendosur tre enë qelqi me kokrra, ku në të treja shkruhet: Shqipëri, Barazim, Spanjë. Macja e zezë me pulla të bardha shkon dhe ha tek ena e qelqit me emrin e Shqipërisë, duke parashikuar se do të fitojë kundër iberikëve. (VIDEO)

You may also like