Gjendet i pajetë i riu në Lushnje, zbardhen dyshimet e para

by editor

Advertisements

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Pluk të Lushnjes. Mësohet se shtetasi me inicialet K.H i moshës 22 vjeç është gjetur pa shenja jete nga famijarët.

Lushnjë/Informacion paraprak

Rreth orës 18:10, në fshatin Pluk, Lushnjë, është gjetur i pajetë nga familjarët, në oborrin e banesës, shtetasi K. H., 22 vjeç, i cili dyshohet se është vetëvarur.

Advertisements

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të këtij rasti.

You may also like