Gjendet e vdekur një grua në Tiranë, mësohen informacionet e para

by editor

Një grua e moshuar është gjetur pa shenja jete në banesën në zonën e “21 Dhjetorit” në Tiranë.

E ndjera quhet Refije Rami Abedini, 72-vjeçe. Ajo është gjetur e shtrirë në një divan dysh në apartament. Mësohet se ajo ka pasur sëmundje të shumta si parkinson, anemi, shtyllën kurrizore të dëmtuar si dhe ka hequr gjirin nga kanceri.

E moshuara kishte dy javë që nuk lëvizte dot dhe për rreth një javë ajo ka qenë e vetme.

Fillimisht është dyshuar për dhunim, pasi ajo është gjetur me shenja nxirjeje në pjesën e djathtë të fytyrës. Por sipas vajzës së saj, e moshuara i kishte shenjat edhe më parë por i ishin theksuar ditët e fundit.

You may also like