Heidi Baçi tregon për problemin shëndetësor që po kalon, pasi u shfaq me syze në festën e “BBV3”

by editor

Ish-banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Heidi Baçi ishte mbrëmë pjesë e “After Party-t” të zhvilluar nga Top Channel, ku u shfaq me syze dielli.

Përveç kësaj Heidi nuk ka qenë aktive në rrjete sociale dhe as në intervista, për këto ish-banorja vetëm pak më parë ka postuar një video ku shpjegon gjithçka.

“E para ju falenderoj për suportin e vlerësoj, më vjen keq që nuk kam postuar po kam pasur disa probleme shëndetësore me syrin dhe prandaj mbaj syze dhe kam mbajtur syze dhe në party-n dje mund të jetë infeksion ose nga stresi se di po do kthehem së shpejti”, u shpreh ajo.

You may also like