“Heidi, e sëmurë në narcizmin e saj”- Ish-banori i BBV2: Vajzat që vijnë nga Italia, çdo vit e më skuthe po bëhen

by editor

Ish-finalisti i Big Brother VIP 2, Krist Dragot, e ka cilësuar Heidi Bacin narcite, teksa deklaroi se mes saj dhe Romeo Veshajt nuk ka dashuri.

Ndër të tjera ai tha se vajzat që vijnë nga Italia në emisioni po bëhen çdo vit më skuthe, ndërsa kërkoi që të jenë më të vëteta.

“Romeo dhe Heidi nuk kanë dashuri. Heidi nuk ka lidhje me Romeon. Unë shikoj një Italo-shqiptarizëm. Këto gocat që vijnë nga Italia, çdo emision bëhen skuthe e më skuthe. Po shaj modelin që japin. Dua të jenë më të vërteta, më korrekte. Heidi për mua është një narciste e frikshme, që nuk ka lidhje me Romeon. Është një Big Brother ku meshkujt janë shumë viktimë, në naivitetet dhe fizikisht, të një rang femrash shumë narciste. Është e sëmurë në narcizmin e vet. Nuk e di ku e shikoni atë korrektësi”, tha Kristi.

You may also like