Heidi shtatëzënë? Romeo bën gjestin e veçantë (Video)

by editor

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Pas shpalljes së Romeos si finalist, çifti ka qenë më i lumtur se kurrë më parë. Teksa ditën e sotme Heidi ka marrë disa qetësues për disa shqetësimeve të vogla shëndetësore, Romeo e përqafon dhe i puth barkun edhe pse Heidi e kishte problem.

Romeo: E pive ilacin

Heidi: E piva

Romeo: Ma jep ta puth pak barkun

You may also like