Heidi thur plane me “vëllain” e saj për misionin e fshehtë, Françeska i përgjon pas dere! A e zbulojë banorja të vërtetën? (Video)

by editor

Advertisements

Heidi Baçi dhe Lidi, banori më i ri i “Big Brother VIP”, janë një mision sekret, Ku të dy duhet të hiqen si motër e vëlla më njëri-tjetrin, dhe të gjithë konkurrentët të mos dyshojnë në asgjë.

Teksa dyshja po bënin plane në lavanteri se si të bindin banorët, në një moment aty afër ka kaluar Françeska Murati, e cila i ka përgjuar pas dere Heidin dhe Lidin.

Duke u përpjekur që të dëgjojë bisedën e dyshes, modelja e ka ulur kokën poshtë derës duke përgjuar.

Advertisements

Mesa duket modelja ka dyshime për “lidhjen e tyre familjare” dhe ka nisur të zbulojë si qëndron e vërteta.

Advertisements

You may also like